Často kladené dotazy

Na následující stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy. Pokud budete potřebovat více informací, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Právě pracujeme na dokončení celého projektu, a tak neumožňujeme přidávání podniků. Pokud jste ovšem majitelem nebo máte pocit, že nám tady nějaká místa chybí, můžete nám napsat pomocí kontaktního formuláře.

Než dojde k dokončení tohoto webu a zajištění plné funkcionality, bude potřeba provádět změny tak, že nám napíšete a my podnik upravíme. Posléze budete moci přidávat a upravovat podniky podle potřeby.

Momentálně se nabídka čepovaných piv automaticky stahuje z Facebook profilu příslušeného podniku. Máme nastaveno, aby se stahovaly pouze příspěvky, které obsahují klíčová slova související s pivem, takže nejjednodušším způsobem je publikování příspěvků na Facebooku s hashtagem #pravenacepu nebo #právěnačepu. Tohle platí především u nabídek, které jsou vkládány jako fotografie. Do budoucna tato možnost nebude povolena, takže doporučujeme manuální vypisování nabídky.

Máme v plánu kompletní spuštění webu do konce října 2018. Vzhledem k tomu, že potřebujeme lépe testovat funkčnost a provádět nastavení, rozhodli jsme se pustit stránky alespoň v této verzi. Hlavním důvodem je ovšem možnost testovat a připravit mobilní aplikaci.

Nenašli jste odpověď? Napiště nám!

Osobní údaje odeslané prostřednictvím tohoto formuláře budou použity výhradně pro účely komunikace s odesílatelem a nejsou nikde dále uchovávány ani sdíleny s třetími stranami.