Projekt právě na čepu existuje přibližně 4 roky. Původně se jednalo o velmi primitivní a pomalou stránku, která najednou vypisovala všechny podniky na jednom místě a časy načítání byly díky získávání informací prostřednictvím Facebooku neúnosně dlouhé, a tak jsme se později rozhodli pojmout celý projekt nejenom jako aktuální nabídku čepovaného piva, ale především místo, kde najdete všechny kvalitní pivnice, restaurace, kavárny a bary pod jednou střechou společně se všemi potřebnými informacemi.

Právě proto jsme provedli kompletní redesign za použití hotového řešení, které mělo zajímavý design a především mobilní aplikace. Bohužel taková řešení bývají velmi často limitována ze strany vývojáře. Právě proto jsme také od tohoto řešení upustili.

Vzhledem k tomu, že je PrávěNaČepu.cz spíše koníčkem a zájmovým projektem člověka, který se zabývá tvorbou webových stránek, dochází s nabýváním nových zkušeností také k poslednímu předělání tohoto webu. Rozhodli jsme se vše kompletně vytvořit vlastními silami bez použití připravených šablon. Bude to asi dlouhá cesta, ale rozhodně budeme mít jistotu, že bude tento projekt vždy podle našich a Vašich představ. Můžeme neustále vylepšovat stránky a rozšiřovat funkce a vše bude záviset pouze na našem úsilí.

Pevně věříme, že toto rozhodnutí bude mít pozitivní vliv na tento projekt.

Za tým PrávěNačepu.cz
Honza

Napsat komentář