Připravili jsme přehled novinek a funkcí na našem webu, abyste měli lepší představu o tom, jak se tento projekt vyvíjí.

Změna systému

Kompletně jsme změnili systém, na kterém jsme původně stránky vytvářeli, protože nás příliš limitoval a nemohli jsme implementovat funkce, které jsme si přáli bez složitých úprav. Nyní jmse všechno připravili samostatně bez použití předpřiravenych řešení, takže můžeme kontinuálně vyvíjet aplikaci podle svých představ.

Přechod na PWA (Progressive web apps)

Tohle je důležitý krok pro mobilní aplikace. Samotné webové stránky PrávěNaČepu.cz jsou kompletně responzivní, takže fungují perfektně na mobilních zařízeních. Právě proto není nutné vytvářet nativní mobilní aplikace, které stojí velké množství času a financí. Proto jsme se rozhodli přejít na stále více se rozšiřující progresivní aplikace (používá je například Twitter, Uber, Forbes, AliExpress nebo Pinterest), které v budoucnu budou pravoděpodobně nahrazovat nativní aplikace pro webové stránky.

Tento krok nám umožňuje pohodlný vývoj webu, který se bude přímo odrážet na mobilních aplikacích. Prozatím nejsou ze strany iOS a Android plně podporovány tak, abychom je mohli přidat do Play Store a Apple store, ale fungují velmi dobře. Přidání aplikace do telefonu je poměrně jednoduché a návod najdete v článku Mobilní aplikace.

Filtrování

Konečně jsme přidali filtrování podniků, aby bylo snažší vyhledat podnik, který odpovídá přesně Vašim požadavkům. Snadno si tak vyberete ve kterém městě chcete hledat a následně si vyberete třeba restauraci s letní zahrádkou, která příjimá karty.

Rychlé hledání

Do navigační lišty jsme přidali rychlé vyhledávání, které po zadání příslušeného klíčového slova nabídne podniky nebo pivovary, které odpovídají těmto kritériím. Můžete tak z libovolné stránky přejít na požadovaný podnik.

Napsat komentář