Craft beer bottle shop & Bar

Craft beer bottle shop & Bar

Popis

Unikátní koncept výčepu s šesti kohouty (někdy i více) a obchodu s pivními speciály z českých minipivovarů a těch nejlepších piv z celého světa, který pro Vás vytvořili kluci z Craftbeer s. r. o. To vše najdete v novém gastronomickém centru Brna v Tržnici na Zelném trhu. Ke skvělému jídlu od prodejců si můžete dopřát kvalitní pivo od nás a doplnit tak Váš gastronomický zážitek. Těšit se můžete také na tématické akce, degustace a pivní foodpairing.

Pivní speciály pro Vás pečlivě vabíráme a tak je složení piv na výčepu vyvážené, aby si každý z Vás vybral to, co mu chutná nejvíce a nebo mohl porovnat jednotlivé pivní styly. Celý zážitek jen podpoří volně přístupná terasa s tím nejromantičtějším výhledem na Brno, kam si můžete odnést i Vaše pivo od nás.

Při pravidelných i nepravidelných akcích se můžete těšit na obsazení výčepů jediným pivovarem a setkání s lidmi, co za pivovarem stojí (série Tap takeover), výběrem těch nejlepších piv z určité oblasti či určitého pivního stylu, pořádnou párty, která nezná konců, setkání a objevování světových pivovarů, vědomostní hry a mnohé další… Každá akce je pečlivě připravována a tak se můžete těšit na bohatý program a příjemnou atmosféru. Informace ke každé akci naleznete zde, na našem FB profilu, kterému jste už jistě dali palec nahoru!

Srp 14, 2018
4.5
10
Terrible

Skvělý výběr lahvového piva

Perfektní pivotéka přímo v nové tržnici v Brně. Cena čepovaných piv je trochu vyšší, ale naopak lahvové pivo je levnější než jinde a je tu skvělý výběr. Kdyby v létě pouštěli klimu, tak je to mnohem pohodlnějši. K pivku si můžete dát jídlo z tržnice nebo Būcheck za rohem a dokonce si to vychutnat na střeše tržnice.

Show more Show less
0 Liked 0 Shared

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Pátek 14.06.2019

Na pátek máme zatím stejný plejlist jako včera, brzo ale vymněníme APU a IPU.

Hektor 4% (Clock)
Cornish Orchards Cider 4,5% (Fuller's)
Vertigo 5,1% (Černý Potoka)
Extra Brut IPA 7,3% (Pivečka)
Cocoa Stout 9% (Zichovec)
Sour Passion 5,1% (Zichovec)
... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Laďo?!

Laďa? :o)

Laďo, jsi to ty??

Dnes Zavřeno UTC+2

09:00 - 22:00
 • Pondělí
  10:00 - 22:00
 • Úterý
  10:00 - 22:00
 • Středa
  10:00 - 22:00
 • Čtvrtek
  10:00 - 22:00
 • Pátek
  10:00 - 22:00
 • Sobota
  09:00 - 22:00
 • Neděle
  Zavřeno

Mapa

Kategorie

Toto je můj podnik

Jste provozovatelem?

Pokud vlastníte tento podnik nebo pivovar, můžete jej nárokovat a následně spravovat.