Craft beer bottle shop & Bar

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Středa 16.10.2019

Středa:

Hektor 4% (Clock - světlé výčepní)
Hellion 6% (Černý Potoka - West Coast IPA)
Fresh Hop Harmonie 5% (Zichovec - světlý ležák)
Wunderbar 6% (Rascal - IPA)
Wet Hop Californie 5,1% (Matuška - APA)
... See MoreSee Less

Vlastnosti podniku

Otevírací doba

  • PO: 10:00 - 22:00
  • ÚT: 10:00 - 22:00
  • ST: 10:00 - 22:00
  • ČT: 10:00 - 22:00
  • PÁ: 10:00 - 22:00
  • SO: 09:00 - 22:00
  • NE: Zavřeno

Kontaktní informace

Unikátní koncept výčepu s šesti kohouty (někdy i více) a obchodu s pivními speciály z českých minipivovarů a těch nejlepších piv z celého světa, který pro Vás vytvořili kluci z Craftbeer s. r. o. To vše najdete v novém gastronomickém centru Brna v Tržnici na Zelném trhu. Ke skvělému jídlu od prodejců si můžete dopřát kvalitní pivo od nás a doplnit tak Váš gastronomický zážitek. Těšit se můžete také na tématické akce, degustace a pivní foodpairing.

Pivní speciály pro Vás pečlivě vabíráme a tak je složení piv na výčepu vyvážené, aby si každý z Vás vybral to, co mu chutná nejvíce a nebo mohl porovnat jednotlivé pivní styly. Celý zážitek jen podpoří volně přístupná terasa s tím nejromantičtějším výhledem na Brno, kam si můžete odnést i Vaše pivo od nás.

Při pravidelných i nepravidelných akcích se můžete těšit na obsazení výčepů jediným pivovarem a setkání s lidmi, co za pivovarem stojí (série Tap takeover), výběrem těch nejlepších piv z určité oblasti či určitého pivního stylu, pořádnou párty, která nezná konců, setkání a objevování světových pivovarů, vědomostní hry a mnohé další… Každá akce je pečlivě připravována a tak se můžete těšit na bohatý program a příjemnou atmosféru. Informace ke každé akci naleznete zde, na našem FB profilu, kterému jste už jistě dali palec nahoru!

Galerie

Hodnocení

avatar

Další podniky

Pivní salon je stylový podnik, situovaný do dob, kdy se Hradec Králové pyšnil titulem Salon republiky. Narozdíl …