Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Craft beer bottle shop & Bar

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Úterý 20.08.2019

Madcat Mango-Piña-Coco-Sourus na čepu!

Desítka 4,4% (Holendr)
Hay-Z-Wave 6,1% (Raven)
Mango-Piña-Coco-Sourus 4% (Madcat)
Triple IPA 9,8% (Clock)
Enter Night 5,7% (Stone)
Arrogant Bastard 7,2% (Stone)
... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Tak dnes to bude bez Madcatu, bohuzel :(

měli jsme se dobře

We Germans are still looking for a way to buy your beer! 😫😫😫

Vlastnosti podniku

Otevírací doba

  • PO: 10:00 - 22:00
  • ÚT: 10:00 - 22:00
  • ST: 10:00 - 22:00
  • ČT: 10:00 - 22:00
  • PÁ: 10:00 - 22:00
  • SO: 09:00 - 22:00
  • NE: Zavřeno

Kontaktní informace

Unikátní koncept výčepu s šesti kohouty (někdy i více) a obchodu s pivními speciály z českých minipivovarů a těch nejlepších piv z celého světa, který pro Vás vytvořili kluci z Craftbeer s. r. o. To vše najdete v novém gastronomickém centru Brna v Tržnici na Zelném trhu. Ke skvělému jídlu od prodejců si můžete dopřát kvalitní pivo od nás a doplnit tak Váš gastronomický zážitek. Těšit se můžete také na tématické akce, degustace a pivní foodpairing.

Pivní speciály pro Vás pečlivě vabíráme a tak je složení piv na výčepu vyvážené, aby si každý z Vás vybral to, co mu chutná nejvíce a nebo mohl porovnat jednotlivé pivní styly. Celý zážitek jen podpoří volně přístupná terasa s tím nejromantičtějším výhledem na Brno, kam si můžete odnést i Vaše pivo od nás.

Při pravidelných i nepravidelných akcích se můžete těšit na obsazení výčepů jediným pivovarem a setkání s lidmi, co za pivovarem stojí (série Tap takeover), výběrem těch nejlepších piv z určité oblasti či určitého pivního stylu, pořádnou párty, která nezná konců, setkání a objevování světových pivovarů, vědomostní hry a mnohé další… Každá akce je pečlivě připravována a tak se můžete těšit na bohatý program a příjemnou atmosféru. Informace ke každé akci naleznete zde, na našem FB profilu, kterému jste už jistě dali palec nahoru!

Galerie

Komentáře

Další podniky