F.A.Bar Oranžová

0 0 votes
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.

Vlastnosti podniku

Vlastnosti neuvedeny

Otevírací doba

Kontaktní informace

První zákazníci vstoupili do našeho podniku v polovině roku 2006. Neustále hledáme to nejlepší a netradiční co vám můžeme nabídnout, proto máme v naší nabídce například piva z malých pivovarů, které se zaměřují převážně na speciální druhy, jako jsou svrchně kvašená, nepasterovaná, kvasnicová, filtrovaná, pšeničná, s atypickou příchutí… Pokud jste vyznavači výběrových, víceletých destilátů – kvalitní whisky, koňaku, rumu z karibských oblastí, vodky, absinthů s vyšším obsahem THUJONU, míchaných nápojů, věříme že si vyberete ze značek jako jsou Johnnie Walker (kompletní série až po 60ti letou edici), Zacapa XO,…

Našim cílem je, aby jste se cítili vždy příjemně a odcházeli spokojení. A to nejen díky ochotné a vstřícné obsluze, ale hlavně kvůli ryzím specialitám ze světa alko i nealko nápojů. Na přání lze využít až překvapivou kapacitu pro různé soukromé či firemní akce.

Galerie

Hodnocení

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další podniky

Přijďte si dát u nás pivo z některé z 32 píp! Milujeme řemeslná piva z minipivovarů, pivo …