Francis – Beer cafe

0 0 votes
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.

Vlastnosti podniku

Vlastnosti neuvedeny

Otevírací doba

Kontaktní informace

Jsme malá pivní kavárna se vstupem přímo na Plzeňském náměstí Republiky. Můžeme se pochlubit čtyřmi pípami, z nichž tři jsou rotační a střídají se tam piva z malých českých i zahraničních pivovarů. Standardně je zde něco od našeho spřáteleného pivovaru Raven. Co se týče čtvrtého kohoutu, tak zde nabízíme vždy Pilsner Urquell. Kvalita je opravdu alfou i omegou celého našeho počínání, proto i mezi ostatními alkoholickými nápoji se snažíme nabízet něco více, než okolní podniky. Příkladem může být rozšiřující se paleta ginů (i toniců) nebo rumů.

Proč kavárna? Ano i kávu máme, a to fairtrade z Brazílie, Indonésie či Columbie, ale musíme se přiznat, že slovo kavárna v názvu je odvozené spíše od atmosféry, než od stěžejního zaměření na tento nápoj. Nicméně i zde platí, že kvalita především, a proto děláme vše pro to, abyste si u nás opravdu vychutnali i tento nápoj.

Unikátní atmosféra tohoto místa si našla mnoho příznivců. Přidejte se k nim i Vy!

Galerie

Hodnocení

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další podniky

Informace o podniku budou brzy doplněny. …