Francis – Beer cafe

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Úterý 02.06.2020

Pomalu se uvolňují limitující opatření, tak bychom se rádi rozloučili s Koronou nadobro. Nadobro. Na čepu máme, jak vidíte, samá super piva, ale ani naše lednice nezaostává, a tak bychom rádi vyhlásili akci - ke každým dvěma lahvím/plechovkam alko piva z lednice vám dáme zdarma jednu lahev Corona Extra. Platí do vydání zásob, tak přijďte ;) 🍺🍻🌾🌽 to abyste mohli porovnat... :D ... See MoreSee Less

Vlastnosti podniku

Vlastnosti neuvedeny

Otevírací doba

  • PO: 15:00 - 22:00
  • ÚT: 15:00 - 22:00
  • ST: 15:00 - 22:00
  • ČT: 15:00 - 22:00
  • PÁ: 15:00 - 22:00
  • SO: 16:00 - 22:00
  • NE: 16:00 - 22:00

Kontaktní informace

Jsme malá pivní kavárna se vstupem přímo na Plzeňském náměstí Republiky. Můžeme se pochlubit čtyřmi pípami, z nichž tři jsou rotační a střídají se tam piva z malých českých i zahraničních pivovarů. Standardně je zde něco od našeho spřáteleného pivovaru Raven. Co se týče čtvrtého kohoutu, tak zde nabízíme vždy Pilsner Urquell. Kvalita je opravdu alfou i omegou celého našeho počínání, proto i mezi ostatními alkoholickými nápoji se snažíme nabízet něco více, než okolní podniky. Příkladem může být rozšiřující se paleta ginů (i toniců) nebo rumů.

Proč kavárna? Ano i kávu máme, a to fairtrade z Brazílie, Indonésie či Columbie, ale musíme se přiznat, že slovo kavárna v názvu je odvozené spíše od atmosféry, než od stěžejního zaměření na tento nápoj. Nicméně i zde platí, že kvalita především, a proto děláme vše pro to, abyste si u nás opravdu vychutnali i tento nápoj.

Unikátní atmosféra tohoto místa si našla mnoho příznivců. Přidejte se k nim i Vy!

Galerie

Hodnocení

avatar

Další podniky

Informace o podniku budou brzy doplněny. …