Krkonošská hospůdka

0 0 votes
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.

Vlastnosti podniku

Vlastnosti neuvedeny

Otevírací doba

Kontaktní informace

Jak již název napovídá, je určena milovníkům dobrého piva z Krkonoš a Podkrkonoší. Na čepu je stabilně Krakonoš 12° z Trutnova a hořký Hendrych 11° z Vrchlabí. Vedle nich naleznete na jedné pípě speciály z krkonošských a podkrkonošských pivovarů, poslední čep je “cestovní” a ochutnáte z něj piva z celé České republiky.
Pokud si budete chtít k pivečku dát něco dobrého, nabízíme lahodné uzeniny od vyhlášeného řeznictví Kazda z Úpice u Trutnova, které se stalo výhercem “Regionální potraviny Královéhradeckého kraje 2012” a je současně držitelem ocenění “Zlatá Salima” a KLASA.
Hospůdka se vyznačuje dobrou dopravní dostupností (u zastávky Hradčanská) a nekuřáckým prostorem. V létě můžete využít venkovní zahrádky. Rádi zde také uvítáme Vaše chlupaté miláčky 🙂

Galerie

Hodnocení

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další podniky

Klášterní pivovar Strahov vám nabízí své služby, mezi kterými kromě posezení ve stylových prostorech restaurací naleznete prohlídky …