Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

NUBEERBAR

Právě na čepu

Aktuální pivní nabídku najdete na webu nebo na Facebook stránce podniku.

Vlastnosti podniku

Vlastnosti neuvedeny

Otevírací doba

  • PO: 16:00 - 23:00
  • ÚT: 16:00 - 23:00
  • ST: 16:00 - 23:00
  • ČT: 16:00 - 24:00
  • PÁ: 16:00 - 24:00
  • SO: 16:00 - 24:00
  • NE: 16:00 - 23:00

Kontaktní informace

Moderní, stylový a svým způsobem unikátní pivní bar v centru Prahy s 22 výčepními kohouty čepovaného kraftového piva od malých, lokálních pivovarů. Dodatkem k působivé řadě neustále se měnícího v baru čepovaného piva je také široký sortiment importního lahvového piva a piva v plechovce.
Ano, žijeme KRAFTOVÝM PIVEM!

DALI JSME SI ZA HLAVNÍ ÚKOL PODPOROVAT LOKÁLNÍ VÝROBCE KRAFTOVÉHO PIVA A NABÍDNOUT NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM JEN TO NEJLEPŠÍ Z MOŽNÝCH PIV. A POKUD SI VŠIMNĚME, ŽE NĚJAKÉ PIVO, Z NÁMI NABÍZENÝCH, NENÍ V SOULADU SE STANDARDY, PAK HO TEDY VYLIJEME DO KANALIZACE – TO JE NAŠE POVINNOST. NEBUDEME TOHO LITOVAT, A NEDÁVÁME DRUHOU ŠANCI, KDYŽ VYVSTÁVÁ OTÁZKA KVALITY.

Náš skvělý, vysoce kvalifikovaný, pečlivý a vševědoucí personál je vždy připraven odpovědět na všechny otázky, pokud jde o kraftové pivo a my jsme velmi hrdí, že nabízíme jen to nejlepší, nejzajímavější pivo, které jsme byli schopni shromáždit ze všech koutů České republiky (a celé planety). Ale ano, naši barmani jsou neuvěřitelně přátelští a ochotní. Řekněte jim o svých pivních preferencích a oni pro Vás určitě vyberou to, do čeho se zamilujete.

Pracujeme těžce a vytrvale, abychom kombinovali vše, co je uvedeno výše, a vytváříme unikátní atmosféru: bar je představitelem nové generace pivních barů a my chceme, aby naši zákazníci a přátele získávali z návštěvy baru jen samé krásné a nezapomenutelné zážitky.

Přijďte do kraftového baru NUBEERBAR a připojte se k našemu cestování do magického světa piva, o existenci kterého jste se dříve nedomnívali.

Galerie

Komentáře

Další podniky

Plzeň u nás nenajdete. Zato si u nás dáte čerstvé lokální speciály. Na šesti pípách střídáme různé pivní styly, od