NUBEERBAR

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Právě na čepu

Aktuální pivní nabídku najdete na webu nebo na Facebook stránce podniku.

Vlastnosti podniku

Vlastnosti neuvedeny

Otevírací doba

  • PO: 16:00 - 23:00
  • ÚT: 16:00 - 23:00
  • ST: 16:00 - 23:00
  • ČT: 16:00 - 24:00
  • PÁ: 16:00 - 24:00
  • SO: 16:00 - 24:00
  • NE: 16:00 - 23:00

Kontaktní informace

Moderní, stylový a svým způsobem unikátní pivní bar v centru Prahy s 22 výčepními kohouty čepovaného kraftového piva od malých, lokálních pivovarů. Dodatkem k působivé řadě neustále se měnícího v baru čepovaného piva je také široký sortiment importního lahvového piva a piva v plechovce.
Ano, žijeme KRAFTOVÝM PIVEM!

DALI JSME SI ZA HLAVNÍ ÚKOL PODPOROVAT LOKÁLNÍ VÝROBCE KRAFTOVÉHO PIVA A NABÍDNOUT NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM JEN TO NEJLEPŠÍ Z MOŽNÝCH PIV. A POKUD SI VŠIMNĚME, ŽE NĚJAKÉ PIVO, Z NÁMI NABÍZENÝCH, NENÍ V SOULADU SE STANDARDY, PAK HO TEDY VYLIJEME DO KANALIZACE – TO JE NAŠE POVINNOST. NEBUDEME TOHO LITOVAT, A NEDÁVÁME DRUHOU ŠANCI, KDYŽ VYVSTÁVÁ OTÁZKA KVALITY.

Náš skvělý, vysoce kvalifikovaný, pečlivý a vševědoucí personál je vždy připraven odpovědět na všechny otázky, pokud jde o kraftové pivo a my jsme velmi hrdí, že nabízíme jen to nejlepší, nejzajímavější pivo, které jsme byli schopni shromáždit ze všech koutů České republiky (a celé planety). Ale ano, naši barmani jsou neuvěřitelně přátelští a ochotní. Řekněte jim o svých pivních preferencích a oni pro Vás určitě vyberou to, do čeho se zamilujete.

Pracujeme těžce a vytrvale, abychom kombinovali vše, co je uvedeno výše, a vytváříme unikátní atmosféru: bar je představitelem nové generace pivních barů a my chceme, aby naši zákazníci a přátele získávali z návštěvy baru jen samé krásné a nezapomenutelné zážitky.

Přijďte do kraftového baru NUBEERBAR a připojte se k našemu cestování do magického světa piva, o existenci kterého jste se dříve nedomnívali.

Galerie

Hodnocení

avatar

Další podniky

Craftbeer pub U Dvou přátel byl založen v roce 2014. V zaří 2017 otevíráme druhou pobočku. Nabizíme …