NUBEERBAR

NUBEERBAR

TO JE MÍSTO, KDE SI MŮŽETE VYCHUTNAT VŠECHNO TO SKVĚLÉ, CO JE V PIVU.

Popis

Moderní, stylový a svým způsobem unikátní pivní bar v centru Prahy s 22 výčepními kohouty čepovaného kraftového piva od malých, lokálních pivovarů. Dodatkem k působivé řadě neustále se měnícího v baru čepovaného piva je také široký sortiment importního lahvového piva a piva v plechovce.
Ano, žijeme KRAFTOVÝM PIVEM!

DALI JSME SI ZA HLAVNÍ ÚKOL PODPOROVAT LOKÁLNÍ VÝROBCE KRAFTOVÉHO PIVA A NABÍDNOUT NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM JEN TO NEJLEPŠÍ Z MOŽNÝCH PIV. A POKUD SI VŠIMNĚME, ŽE NĚJAKÉ PIVO, Z NÁMI NABÍZENÝCH, NENÍ V SOULADU SE STANDARDY, PAK HO TEDY VYLIJEME DO KANALIZACE – TO JE NAŠE POVINNOST. NEBUDEME TOHO LITOVAT, A NEDÁVÁME DRUHOU ŠANCI, KDYŽ VYVSTÁVÁ OTÁZKA KVALITY.

Náš skvělý, vysoce kvalifikovaný, pečlivý a vševědoucí personál je vždy připraven odpovědět na všechny otázky, pokud jde o kraftové pivo a my jsme velmi hrdí, že nabízíme jen to nejlepší, nejzajímavější pivo, které jsme byli schopni shromáždit ze všech koutů České republiky (a celé planety). Ale ano, naši barmani jsou neuvěřitelně přátelští a ochotní. Řekněte jim o svých pivních preferencích a oni pro Vás určitě vyberou to, do čeho se zamilujete.

Pracujeme těžce a vytrvale, abychom kombinovali vše, co je uvedeno výše, a vytváříme unikátní atmosféru: bar je představitelem nové generace pivních barů a my chceme, aby naši zákazníci a přátele získávali z návštěvy baru jen samé krásné a nezapomenutelné zážitky.

Přijďte do kraftového baru NUBEERBAR a připojte se k našemu cestování do magického světa piva, o existenci kterého jste se dříve nedomnívali.

Vlastnosti

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Pátek 14.06.2019

Dále jsme narazili: I ❤️ U HONNEY BUNNY 13° / MADCAT / ALK 5.7% (APA)- světlé pivo s vyšší hořkostí a ovocnou vůní. S přídavkem medu od včelaře z Vysočiny.
Chmely - Chinook, Citra, Amarillo, pivovarské kvasnice
... See MoreSee Less

Dnes Otevřeno UTC+2

16:00 - 00:00
 • Pondělí
  16:00 - 23:00
 • Úterý
  16:00 - 23:00
 • Středa
  16:00 - 23:00
 • Čtvrtek
  16:00 - 00:00
 • Pátek
  16:00 - 00:00
 • Sobota
  16:00 - 00:00
 • Neděle
  16:00 - 23:00

Mapa

Kategorie

Bar

Vlastnosti

Toto je můj podnik

Jste provozovatelem?

Pokud vlastníte tento podnik nebo pivovar, můžete jej nárokovat a následně spravovat.