Pivní Bar Zichovec

0 0 votes
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.

Vlastnosti podniku

Vlastnosti neuvedeny

Otevírací doba

Kontaktní informace

K naší stálé nabídce čepovaných piv průběžně narážíme i nějaké speciálky, o kterých Vás informujeme právě tady. Dále je zde možnost zakoupení “Degustačního setu”, při kterém společně vybereme čtyři pivka z čepu a Vy si následně jejich chuť můžete plně prožít a vstřebat vjemy, dokud neurčíte svého favorita.

Náš Pivní bar není restaurace, to ale neznamená, že nemáte možnost ochutnat naše pochutiny k pivku. Díky restauraci Rodinného pivovaru Zichovec u nás máte na výběr z mnoha dobrot, jakou jsou utopenci, nakládané sýry, paštiky a spoustu dalších, které k pivu rozhodně padnou.

Dále pro Vás máme plnou lednici piv v lahvích, která mohou být v našich originálních baleních krásným dárkem pro Vaše blízké. Neváhejte také využít možnost zapůjčení výčepu a koupi sudového piva.

Galerie

Hodnocení

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další podniky

Na 6 kohoutech rotujeme české minipivovary. V lednicích najdete piva jak česká, tak zahraniční. …