Pivní salon

Pivní salon

Stylový výčep v historickém centru Hradce Králové. Devět druhů piv včetně speciálů z malých pivovarů v prostředí prvorepublikového salonu.

Popis

Pivní salon je stylový podnik, situovaný do dob, kdy se Hradec Králové pyšnil titulem Salon republiky. Narozdíl od počátku minulého století se ale u nás nekouří – můžete si tak vychutnat své pivo v příjemném klima, stejně tak, jako k nám můžete zavítat na odpolední kávu či obchodní schůzku. Pivní salon se nachází v samém srdci města – na historickém Velkém náměstí. Výhled z prosklených výloh tak dotváří příjemnou historickou atmosféru našeho podniku.

Nápad založit pivnici s širokou nabídkou netradičních piv vznikl z čistého nadšení – jednoduše jsme otevřeli podnik, který nám samotným v Hradci Králové chyběl. A nemýlili jsme se – Pivní salon si oblíbili hosté všech věkových skupin, dámy i pánové.

V Pivním salonu nabízíme svým hostům výběr těch nejzajímavějších pivních speciálů, které jsou aktuálně na trhu. Zaměřujeme se na malé pivovary s poctivým přístupem k výrobě piva. Najdete u nás nefiltrované ležáky, speciální piva i svrchně kvašená piva Pale Ale.

Piva na čepu pravidelně měníme, často i několikrát denně. Každá návštěva Pivního salonu je tak pro milovníky dobrého moku překvapením.

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Středa 06.06.2018

Dnes na čepu:
🍺 Malešov Paka Summer ALE 9°
🍺 Polička 11°
🍺 Malešov Jantarový ležák 13°
🍺 Clock APA 12°
🍺 Malešov IPA 14°
🍺 Vysoký Chlumec polotmavý Démon 13°
🍺 Vysoký Chlumec Flying Cloud IPA 14°
🍺 SQBRU Krkovička Brown ALE 13° Nakouřený
🍺 Raven Summer Mosaic IPA 11°
... See MoreSee Less

Mapa

Kategorie

Toto je můj podnik

Jste provozovatelem?

Pokud vlastníte tento podnik nebo pivovar, můžete jej nárokovat a následně spravovat.