Pivní salon

0 0 votes
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Právě na čepu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.

Vlastnosti podniku

Vlastnosti neuvedeny

Otevírací doba

Kontaktní informace

Pivní salon je stylový podnik, situovaný do dob, kdy se Hradec Králové pyšnil titulem Salon republiky. Narozdíl od počátku minulého století se ale u nás nekouří – můžete si tak vychutnat své pivo v příjemném klima, stejně tak, jako k nám můžete zavítat na odpolední kávu či obchodní schůzku. Pivní salon se nachází v samém srdci města – na historickém Velkém náměstí. Výhled z prosklených výloh tak dotváří příjemnou historickou atmosféru našeho podniku.

Nápad založit pivnici s širokou nabídkou netradičních piv vznikl z čistého nadšení – jednoduše jsme otevřeli podnik, který nám samotným v Hradci Králové chyběl. A nemýlili jsme se – Pivní salon si oblíbili hosté všech věkových skupin, dámy i pánové.

V Pivním salonu nabízíme svým hostům výběr těch nejzajímavějších pivních speciálů, které jsou aktuálně na trhu. Zaměřujeme se na malé pivovary s poctivým přístupem k výrobě piva. Najdete u nás nefiltrované ležáky, speciální piva i svrchně kvašená piva Pale Ale.

Piva na čepu pravidelně měníme, často i několikrát denně. Každá návštěva Pivního salonu je tak pro milovníky dobrého moku překvapením.

Galerie

Hodnocení

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další podniky

Informace o podniku budou brzy doplněny. …