Zkušební provoz a co bude dál

Zkušební provoz a co bude dál

Přátelé dobrého piva. Po několika měsících práce na nové verzi našeho projektu spouštíme zkušební provoz. Všechno, co jsme si přáli, se nám zatím nepodařilo odladit, ale máme tady spoustu pivnic, restaurací, kaváren, pivovarů i pivoték. Budeme neustále přidávat další, aby jste měli co největší přehled o pivním světě u nás a na Slovensku.

Pracujeme usilovně na dokončení aplikací pro Android a iOS, které by měly vyjít v co nejkratším termínu. Budete tak mít kompletní přehled kdykoliv po ruce. Budeme rádi, když nám napíšete na případné chyby, které objevíte nebo se podělíte o zajímavé podniky, které nám při plnění webu unikly. Stačí napsat pomocí formuláře nebo přímo na email info@pravenacepu.cz.

Provozovatelé podniků nás mohou také kontaktovat v případě potřeby upravení informací. Přístup umožníme po prvním testování a poté si budou moci spravovat podniky přímo v naší administraci. Pro zobrazování aktuální nabídky čepovaného piva prozatím stačí dávat změny na Facebook a poté se to zobrazí také na našem webu. Když přidáte hashtag #pravenacepu, tak budete mít jistotu.

Budeme se těšit na zpětnou vazbu.

Tým PrávěNaČepu.cz

Leave your comment
Komentář
Name
Email